Skríningové testovanie obyvateľov na COVID-19

Typ: ostatné
Obec Hrabovka oznamuje občanom, že skrínigové celoplošné testovanie na COVID-19, ktoré má byť realizované v dňoch 23. a 24.januára 2021,sa v obci Hrabovka neuskutoční z dôvodu nevhodných priestorových podmienok na realizáciu testovania. Test môžu občania absolvovať na ktoromkoľvek odbernom mieste v okolitých obciach - Dolná Súča, Skalka nad Váhom alebo v okresnom meste Trenčín, trvalý alebo prechodný pobyt pri tomto testovaní nie je dôležitý. Avšak nezabudnite si vziať so sebou preukaz totožnosti. Zároveň informujeme občanov, že v dňoch 18.januára - 27. januára 2021 môžu absolvovať testovanie v ktoromkoľvek stálom odbernom mieste v Trenčíne.V týchto dňoch vystavený certifikát o absolvovaní antigénového alebo PCR testu je platný v zmysle nariadenia Vlády SR a slúži ako doklad v prípade potreby preukázania sa v dňoch 27.januára - 1. februára 2021.

Vytvorené: 20. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 20. 1. 2021 09:13