Oznam-očkovanie pre občanov

Typ: ostatné
Očkovanie pre občanov, ktorí sú imobilní, ležiaci a nemôžu sa dostaviť na očkovanie.

Trenčiansky samosprávny kraj sa usiluje o vytvorenie podmienok na to, aby sa mohlo zaočkovať čo najviac ľudí, ktorí o očkovanie proti ochoreniu COVID 19 majú záujem. V tejto súvislosti zriadil a prevádzkuje dve veľkokapacitné krajské vakcinačné centrá v Trenčíne na výstavisku Expo Center a v Prievidzi na Zimnom štadióne, ktoré zabezpečujú vakcináciu obyvateľov, ktorí sú na očkovanie prihlásení cez objednávací systém Národného centra zdravotníckych informácií.

Pre občanov, ktorí sú imobilní, ležiaci a nemôžu sa dostaviť na očkovanie do vakcinačného centra je možnosť zaočkovania v domácom prostredí, prostredníctvom výjazdovej očkovacej služby, ktorú zabezpečujú všetky tri nemocnice v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja a to NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach, NsP Považská Bystrica  a NsP Myjava.

V tejto súvislosti TSK požiadal obec o spoluprácu a to zmapovanie záujmu  občanov, ktorí doposiaľ nie sú registrovaní na očkovanie cez národný objednávací systém NCZI o očkovanie a to buď:

• vo veľkokapacitnom krajskom vakcinačnom centre VKOC
  • v obci
  • resp. o očkovanie v domácom prostredí.

Záujemcov prosíme, aby ste na obec nahlásili požadované údaje - meno, priezvisko, rodné číslo, telefón, e-mail, poisťovňa, PSČ, mesto, ulica, číslo domu, dátum narodenia, pohlavie, štát a preferované miesto vakcinácie.

Požiadavky na očkovanie je nutné nahlásiť na obec najneskôr do piatku 4.6.2021 do 10.00 hod.

Očkovanie sa uskutoční vakcínou Comirnaty, výrobca Pfizer BioNTech

Vytvorené: 2. 6. 2021